RSS
18 Лютий
         
 
Новини
Про Третейський суд
Документи
Судова практика
Судді Третейського суду
Третейське застереження
Третейський збір
Інформація для учасників третейського розгляду
Контакти
Фото
ПIДПИСКА НА НОВИНИ
новини Третейського суду
Пiдписатись
Вiдписатись

TPU
Про Третейський суд
Про Третейський суд

Постійно діючий Третейський суд при Асоціації українських банків створений на підставі ст.8 Закону України "Про третейські суди" за рішенням засновника, Асоціації українських банків, (надалі - АУБ), зареєстрований у Київському міському управлінні юстиції 21.06.2005 року (реєстр. № 007-2005) та діє на підставі Закону України "Про третейські суди", Положення про Постійно діючий третейський суд та Регламенту.

Відповідно до ст.2 Закону України «Про третейські суди», ст. 1 Положення про Постійно діючий Третейський суд при АУБ є недержавним незалежним органом. 

Судді Третейського суду при АУБ відповідають вимогам ст. 18 Закону України "Про третейські суди". Список суддів зареєстрований у передбаченому законом порядку. Всі судді третейського суду, включаючи голову третейського суду, не знаходяться в трудових відносинах з засновником третейського суду (АУБ), не зобов’язані виконувати статут АУБ , є незалежними від засновника. 

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про третейські суди» та Положення про витрати, що пов’язані з вирішенням спору в постійно діючому Третейському суді при АУБ,  судді третейського суду отримують гонорар після розгляду справи виключно із суми  третейського збору незалежно від того на чию користь вирішать спір.

Третейський суд розміщується за адресою:
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 15 (метро Лівобережна) ▼Канцелярія і Зал засідань знаходяться на 8 поверсі, к. 811
 
НОВИНИ ТРЕТЕЙСКОГО СУДУ