ТРЕТЕЙСЬКИЙ СУД

Постійно діючий

Суддя Постійно діючого третейського суду при АУБ виступила на XIII Міжнародному юридичному форумі

Суддя Постійнодіючого третейського суду при АУБ Олена Перепелинська виступила на XIII Міжнародному юридичному форумі, який відбувся у Празі (Чехія) з 1 по 4 жовтня. Організатором Форуму є компанія «BUSINESS-FORMAT» (Естонія, Україна).

 

У роботі Форуму взяли участь банківські юристи, керуючі партнери юридичних і консалтингових компаній, арбітри, представники арбітражних інститутів і адвокатського корпусу з України, Росії, Республіки Білорусь, Азербайджану, Грузії, Естонії та Чехії.

 

Олена Перепелинська виступила в першій сесії, присвяченій реаліям, розвитку та проблемам міжнародного комерційного арбітражу.

 

У своїй презентації «Тенденції у розвитку міжнародного арбітражу: інституційний аспект» пані Перепелинська розкрила актуальні питання у галузі міжнародного арбітражу, включаючи діяльність арбітражних інститутів у розрізі глобальних процесів, новели арбітражних регламентів, просування послуг арбітражних інститутів та ін.

 

Для юридичної спільноти з різних країн вже протягом багатьох років Міжнародний юридичний форум є незалежним майданчиком для ведення професійного діалогу, обміну практичним досвідом та обговорення проблемних питань у сфері мінімізації правових ризиків та створення комфортних умов для ведення та розвитку бізнесу.